Avrupa Patent 2000 yılında ülkemizde ve yurtdışında sınai mülkiyet hakları (marka, patent ve tasarım)  tescili konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana sektöründe öncülük yapmış ve bir çok başarıya imza atmıştır.

22 yılı aşan tecrübe ve  bilgi birikimiyle müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri bilgilerinin gizliliği kuralı ile hareket eden şirketimiz, başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin takibi ile mümkün olduğuna inanmaktadır.

Avrupa Patent, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgelerine sahip olup, bünyesinde Ulusal ve uluslararası sınai mülkiyet hakları konusunda uzman avukatlar, sicile kayıtlı marka patent vekilleri ve tecrübeli kalite mühendisleri bulunmaktadır. Korumanın sadece belge almaktan ibaret olmadığı bilincinde olup, araştırma, takip, değerleme aşamalarının da önemini kavramış ve bu konularda da tecrübesini kanıtlamıştır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Ankara, Kayseri, Antalya başta olmak üzere bir çok ilde şubeleri ile Türkiye’de ve tüm dünyada hizmet vermektedir. 

 

 

MÜŞTERİLERİMİZ

Yalnızca En İyiler Bizi Tercih Ediyor