• MARKA TESCİLİ

  Marka, bir teşebbüs tarafından sunulan mal ya da hizmetlerin diğer teşebbüslerinkinden ayırt edilebilmesini sağlayan işaretlerdir.

 • PATENT

  TESCİLİ

  Amacımız, işletmelerinin en değerli varlığı olan markalarını korumak ve ürünlerinin kalitesini belgelendirmek için tüm gücümüz ve varlığımızla çalışmaktır.

 • TASARIM

  TASARIM

  Tasarım, bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur veya özelliklerin oluşturduğu görünümdür

 • YURTDIŞI

  TESCİL

  Fikri ve sınai haklar konusu, dünya ekonomi ve ticari düzenine de temel teşkil etmektedir. Nitekim, Dünya Ticaret Örgütü fikri mülkiyetin ticaretle ilgili yönlerini de kapsamaktadır.

 • HUKUK

  DANIŞMANLIĞI

  Hukuk Danışmanlığı,Marka, Patent, Faydalı Model veya Tasarım sahipleri, haklarının tecavüze uğraması durumunda mahkemeden taleplerde bulunabilirler.

AVRUPA PATENT

Avrupa Patent Bürosu, DIN EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sahibi bir danışmanlık kuruluşudur. Ulusal ve uluslararası sınai mülkiyet hakları konusunda uzman avukatlar, Türk Patent Enstitüsü siciline kayıtlı marka patent vekilleri ve tecrübeli kalite mühendislerinden meydana gelen bir firmadır. İstanbul’da Avrupa ve Asya yakasında, Kayseri’de, Ankara’da, Antalya’da ve Kahramanmaraş’daki ofisleri ile 15 yıldır sınai mülkiyet ve kalite belgelendirme hizmetleri faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamızın her alandaki yeterli, deneyimli ve uzman kadrosu; sizin adınıza üstlendikleri hizmetin gereklerini, her aşamada sorumluluğun bilincinde, ödün vermeden yerine getirecektir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

MÜŞTERİLERİMİZ

Yalnızca En İyiler Bizi Tercih Ediyor