• MARKA TESCİLİ

  Marka, bir teşebbüs tarafından sunulan mal ya da hizmetlerin diğer teşebbüslerinkinden ayırt edilebilmesini sağlayan işaretlerdir.

 • PATENT

  TESCİLİ

  Amacımız, işletmelerinin en değerli varlığı olan markalarını korumak ve ürünlerinin kalitesini belgelendirmek için tüm gücümüz ve varlığımızla çalışmaktır.

 • TASARIM

  TASARIM

  Tasarım, bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur veya özelliklerin oluşturduğu görünümdür

 • YURTDIŞI

  TESCİL

  Fikri ve sınai haklar konusu, dünya ekonomi ve ticari düzenine de temel teşkil etmektedir. Nitekim, Dünya Ticaret Örgütü fikri mülkiyetin ticaretle ilgili yönlerini de kapsamaktadır.

 • HUKUK

  DANIŞMANLIĞI

  Hukuk Danışmanlığı,Marka, Patent, Faydalı Model veya Tasarım sahipleri, haklarının tecavüze uğraması durumunda mahkemeden taleplerde bulunabilirler.

AVRUPA PATENT

Avrupa Patent 2000 yılında ülkemizde ve yurtdışında sınai mülkiyet hakları (marka, patent ve endüstriyel tasarım) tescili konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana sektöründe öncülük yapmış ve bir çok başarıya imza atmıştır.

17 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri bilgilerinin gizliliği kuralı ile hareket eden şirketimiz, başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin takibi ile mümkün olduğuna inanmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

MÜŞTERİLERİMİZ

Yalnızca En İyiler Bizi Tercih Ediyor